studio STYLL

Formování postavy

Jestliže vás trápí celulitida nebo strie na určitých partiích těla, nabízíme vám účinnou kúru , při které používáme přírodní NANO COLLAGEN PEPTIDE SÉRUM od LARENSa S.O.S. tělový krém s obsahem bioaktivního kolagenu.

Pomocí této kůry se stimuluje tvorba vlastního kolagenu ve spodních vrstvách pokožky. Pokožka je po ošetření  pružná a pevná.

Postup ošetření:

  • olejová masáž + speciální peeling, který zlepšuje prokrvení a připravuje pokožku ke vstřebávání aktivních látek
  • zeštíhlující zábal pomocí „LARENS NANO COLLAGEN PEPTIDE SÉRUM
  • závěrečné ošetření S.O.S. tělovým krémem

 

wellu ucinky

Za pomoci přípravku Lipout:

lipout

Dosahujeme těchto výsledků:

nahled

nahled1

Revoluční sprej

s recepturou založenou na látce mořského původu – jednobuněčné řase Tisochrysis lutea, která je zárukou trvalého zeštíhlení a odstranění celulitidy. Přípravek aktivuje proces spalování tuků v podkožní tukové tkáni, snižuje jeho přebytek a znovu modeluje postavu. Zeštíhlení doprovází obnovení napnutí, pevnosti a pružnosti pokožky a vyrovnání její struktury. Tento efekt je patrný již po 28 dnech pravidelného používání. Účinnost přípravku byla potvrzena studiemi in vitro a in vivo. Lipout ™ představuje alternativu pro invazivní metody redukce přebytečného tuku, má schopnost transformovat tukové tkáně, které tuky ukládají na tkáně, které je aktivně spalují.

image2

thermo_active

Aktivní složka

Lipout™ – je čistá forma výtažku z jednobuněčné řasy (Tisochrysis lutea) s jednotným obsahem xantofylů a bohatého množství polynenasycených mastných kyselin. Představuje aktivní složku schopnou stimulovat hnědnutí adipocytů, aktivovat termogenezi a spalování tuků, což způsobuje snížení tloušťky podkožního tuku jak u žen, tak i u mužů.

image001

Účinky

aktivuje proces spalování tuků v podkožní tkáni, snižuje její přebytek a zlepšuje tvar postavy.
redukuje nepříjemnou celulitidu.
dokonale hydratuje a zlepšuje pružnost pokožky, efekty jsou viditelné už po měsíci pravidelného používání