studio STYLL

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou  je založena na maximálně účinném mechanickém odstranění chloupků. Cukrová pasta je vyrobena z přírodních látek s výtažky Aloe Vera bez jakýchkoli chemických přídavků, jako jsou barviva nebo konzervanty. Neobsahuje také alergeny, a proto je tento druh depilace vhodný pro každý typ pokožky. Cukrová pasta není pro kůži tak invazivní jako například depilační vosk, a proto se nemusíte bát poškození živých buněk na depilovaných místech.

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své výjimečné vlastnosti stává stále oblíbenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace

 

Jak probíhá depilace cukrovou pastou

Cukrová pasta se nejprve ohřeje na teplotu, která je srovnatelná s teplotou těla. Nemusíte se tedy bát, že by vás pasta při kontaktu s pokožkou nějak pálila. Poté se nanese cukrová pasta na depilované místo. Nanášení probíhá vždy proti směru růstu chloupků, aby se zajistilo, že pasta přilne dokonale na všechny chloupky. Následná depilace však již probíhá po směru růstu chloupků. Tím je zajištěno jednak to, že se chloupky nepřetrhnou, ale také, že pokožka není mechanicky poškozena a samotná depilace cukrovou pastou není tak bolestivá. Díky tomu lze touto metodou odstraňovat chloupky i z citlivých míst jako je například obličej nebo intimní místa.

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění cukrovou pastou  postupně slábnou a nezarůstají.

Délka účinku depilace cukrovou pastou je 3-4 týdny.

DOPORUČUJEME

Aby bylo odstranění efektivní, neměly by být chloupky kratší než 0,5 cm a zároveň by neměly být delší než 1 cm.